top of page
Nahoru - svatební filmy
svatební Embrace

TOTO JE VÁŠ PŘÍBĚH

Toto není jen
video z vaší svatby

TOTO JSOU VAŠE VZPOMÍNKY

Chceme, ať vidíte příběh kdykoli, když si pustíte naše videa. Příběh o vás dvou, o vaší lásce, o lidech, kteří ji sdílí s vámi. O dni, který pro vás tak moc znamená. Věříme, že se naše práce stane součástí vašeho rodinného dědictví. 

VÁŠ SVATEBNÍ FILM

NAŠE ZÁSADY

logo-transparent.png

STORYTELLING

VOICE

MUSIC

QUALITY

Nelepíme bezhlavě jeden záběr k druhému. Celý koncept důkladně promýšlíme a děláme vše proto, aby vyprávěl příběh.

Krásná slova, která o sobě dokážete říci. Proslovy, které přinášejí emoce, řeč oddávajících a vzkazy od svatebčanů. To vše patří k nejdůležitějším částem celého příběhu.

Pečlivě vybíraná hudba, která doprovází, podtrhuje a hlavně reflektuje to, co se děje na "plátně". Výběr hudby zabere spoustu času, kterého nikdy nelitujeme.

Vždy upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Snažíme se dělat práci tak, abychom měli jistotu, že jsme v daném případě dosáhli maxima.

Svatební filmy
svatební den
Váš příběh

Dostanete na flash disku v dárkové krabičce společně s lahvičkou šampaňského pro dokonalý požitek při prvním zhlédnutí. Je tvořen svatebním filmem, který je dlouhý 20 - 25 minut a videoklipem. Ukázky videoklipů si můžete prohlédnout na našem youtube kanálu. Stačí kliknou na tlačítko níže.  

Recycled%20Paper_edited.jpg

MILÁ SLOVA

"Chtěli bych vám ještě jednou poděkovat za naprosto skvělá svatební videa. Jste vážně úžasní a my jsme strašně rádi, že jsme narazili právě na vás. Výsledkem vašeho přátelského a profesionálního přístupu jsou naše krásná svatební videa, která nám budou nádhernou vzpomínkou na celý život. ❤️ Děkujeme Holasovi, jste nejlepší! ☺️💍"

Linda&Pavel

Fotka_2 880.jpg
INVESTICE

Pro nadcházející sezonu je cena svatebního filmu od 32 800 Kč 

bottom of page